مطمئنا اداره مهاجرت کانادا بعد از بررسی میلیونها پرونده از شما دانش و آگاهی بیشتری دارند. دقت کنید و گول افراد شیاد که بدنبال ازدواج صوری با شما هستند. را نخورید

قوانین مربوط به مهاجرت کانادا از طریق ازدواج 

قوانین مربوط به مهاجرت کانادا از طریق ازدواج

آیا شهروند کانادا هستید یا مقیم دائم هستید؟

آیا با شخصی از کشور دیگری در اینترنت یا در سفر ملاقات کرده اید؟

برخی افراد فکر می کنند ازدواج با یک شهروند کانادایی بلیط آنها به کانادا خواهد بود. قبل از ازدواج با کسی و حمایت مالی از او برای آمدن به کانادا باید خوب فکر کنید، به خصوص اگر:

  • شما به تازگی ملاقات کرده اید.
  • می خواهند سریع ازدواج کنند.
  • آنها قبلاً بارها ازدواج کرده یا در یک رابطه معمولی بوده اند.
  • آنها اطلاعات زیادی در مورد پیشینه یا خانواده خود به اشتراک نگذاشته اند.

اگر همسرتان را اسپانسر کنید، باید به مدت 3 سال از او حمایت مالی کنید، حتی اگر ازدواج یا رابطه با شکست مواجه شود. اسپانسر یک قرارداد قانونی با دولت کانادا است. شما باید شرایط آن را رعایت کنید.

اگر همسرتان از کمک های اجتماعی استفاده می کند، باید پول را بازپرداخت کنید. همچنین، تا زمانی که بدهی را بازپرداخت نکنید، نمی‌توانید از شخص دیگری حمایت کنید.

ازدواج یک تبعه خارجی با یک شهروند یا مقیم دائم کانادا فقط برای ورود به کانادا جرم است.

لطفا توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات این ویدیو قدیمی است و در مرحله به روز رسانی است. به طور خاص، همسران یا شرکای تحت حمایت شهروندان کانادایی یا مقیم دائم، برای حفظ وضعیت اقامت دائم خود، نیازی به زندگی با اسپانسر خود ندارند. دولت کانادا در آوریل 2017 این شرط را حذف کرد که همسران و شرکا را ملزم می کرد به مدت 2 سال با حامی مالی خود زندگی کنند.

ازدواج های مناسب برای مهاجرت به کانادا

در برخی موارد، حامیان مالی و متقاضیان خارجی یک “ازدواج راحت” راه اندازی می کنند. این یک ازدواج یا رابطه قانونی است که تنها هدف آن اجازه دادن به همسر یا شریک حمایت شده برای مهاجرت به کانادا است.

افسران ما برای تشخیص درخواست های واقعی مهاجرت آموزش دیده اند. آنها می دانند چگونه ازدواج های دروغین را تشخیص دهند. آنها راه های زیادی برای تشخیص تقلب در ازدواج دارند، از جمله:

  • بررسی اسناد
  • بازدید از خانه های مردم
  • مصاحبه با حامیان مالی و متقاضیان

شهروندان کانادایی یا مقیم دائمی که به دلایل مهاجرت در یک ازدواج راحت هستند ممکن است متهم به جرم شوند.

حامیان یا اسپانسرها

وسوسه نشوید که پیشنهادات پولی یا سایر جوایز برای ازدواج با یک فرد فقط برای مهاجرت به کانادا انجام شود. اگر این کار را انجام دهید، ممکن است با اتهامات جنایی جدی روبرو شوید. همچنان باید شرایط حمایت مالی را رعایت کنید.

احساس نکنید که باید با مشارکت در یک ازدواج راحت به کسی کمک کنید، مهم نیست دلیل آن چیست. ارزش ریسک کردن را ندارد

متقاضیان ویزا ازدواج کانادا

درگیر ازدواج دروغین نشوید ما ویزای شما را رد می کنیم و ممکن است. شما را از سفر به کانادا به مدت 5 سال محروم کنیم. این برای همیشه در سابقه مهاجرت شما باقی خواهد ماند.

ما می دانیم که حتی ازدواج های واقعی نیز ممکن است با شکست مواجه شوند. اما، اگر برای آمدن به کانادا به عنوان یک مهاجر ازدواج راحتی کنید، ممکن است:

  • علیه شما اقدام قانونی انجام دهیم
  • به مدت 5 سال به شما اجازه ورود به کانادا را نمی دهد
  • شما را از کانادا اخراج کنیم

اگر در یک رابطه خشونت آمیز در کانادا هستید

شما حق دارید کمک بخواهید. اگر با یک شهروند یا مقیم دائم کانادایی ازدواج کرده اید که مورد سوء استفاده قرار می گیرد، دیگر نیازی به زندگی با آنها برای حفظ وضعیت اقامت دائم ندارید.

توضیحات سایت سعید کاظمی : مطمئنا اداره مهاجرت کانادا بعد از بررسی میلیونها پرونده از شما دانش و آگاهی بیشتری دارند. دقت کنید و گول افراد شیاد که بدنبال ازدواج صوری با شما هستند. را نخورید.امیدوارم محتوای اموزشی قوانین مربوط به مهاجرت کانادا از طریق ازدواج برای شما مفید بوده باشد. لطفا تجربیات خودتان را با من در مورد ازدواج و اخذ ویزا مهاجرتی با من در اختیار بزارید. این کار براحتی با ضبط یک ویدئو، فایل صوتی یا متن امکان پذیر می باشد.

یکی از دوستان نزدیک من مورد سو استفاده از طریق ازدواج با یک فامیل ایرانی در کانادا قرار گرفت. به شدت مراقب باشید. لطفا برای مطالعه بیشتر قوانین مربوط به مهاجرت به کانادا اینجا را کلیک کنید. برای مطالعه منبع اصلی این قانون اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *