درباره سایت سعید کاظمی

من سعیدکاظمی هستم و شرکت مهاجرتی، شرکت اعزام دانشجو یا اکادمی دیجیتال مارکتینگ ندارم. اما یک مهاجرت ناموفق داشتم. و کلی موفقیت و شکست در کسب و کارهای مختلف (تو این 22 سالی که کار کردم)  دارم. راستی عاشق سفر و گردشگری هستم. خیلی از کشورها را هم بر اساس بودجه خودم توانستم بگردم و کلی تجربه سفر دارم.

روزی که تو هواپیما از مهاجرت ناموفقم داشتم برمی گشتم. دائم این سوال در ذهنم مرور می شد. که اگر با افراد مناسبی مشورت کرده بودم. و حسابی تحقیق و مطالعه کرده بودم. می توانستم موفق تر عمل بکنم. از طرف دیگه تو این بیست و چند سال کلی بیزینس و استارت اپ موفق و شکست خورده داشتم. همینطور خیلی در جامعه می شنوم. که مخصوصا جوانان از خارج کشور مثل یک مدینه فاضله یا بهشت برین صحبت می کنند. خیلی تلاش میکنم. در مصاحبه هام با فارسی زبانان عزیز در هر نقطه دنیا، مزایا و معایب هر نقطه از این کره خاکی را بیشتر بشکافم و توضیح بدهم. 

این چند موضوع من را تشویق کرد. تا تجربیات خودم و دیگران را در زمینه مهاجرت، تحصیل، زندگی، بیزینس و آموزش کسب و کار را مستند سازی کنم. و امیدوارم این مطالب بتواند به خیلی از ادمهایی که تصمیم به مهاجرت، تحصیل، راه اندازی یا توسعه کسب  و کار در هر جای ایران و دنیا دارند. کمک کند. با من سعید کاظمی در اینستاگرام، یوتیوب و سایت همراه باشید.

خوشحال می شوم. شما هم اگر تجربه با ارزشی دارید. با من و همه آدمهایی که می خواهند. با دانش تصمیم گیری کنند. در غالب یک لایو یا یک ویدئو یا حتی یک پادکست به اشتراک بگذارید. در کنار آن می توانید در صفحه اختصاصی که به شما تعلق می کیرد. رایگان سایت، شبکه های اجتماعی و کسب وکار، محصولات  خودتان را هم معرفی کنید.

ضمنا تاکید می کنم. نظرات و صحبت های مهمانان من صرفا نظرات آنها بوده و الزاما همه حرفها مورد تائید من نمی باشد. اگر شخص یا کسب  و کاری را معرفی کردم یا با او مصاحبه انجام دادم. این موضوع دلیلی بر تائید شخص نامبرده یا ضمانت بیزینس ایشان از طرف من نمی باشد. لطفا با دقت و چشم باز تصمیم بگیرید. و با رویا و توهم زندگی خود و خانواده خودتان را تحت تاثیر قرار ندهید.

در هنگام ارسال پادکست ها و  ویدئوهای خودتان از اظهار نظر در مورد مسائل سیاسی، مذهبی  و قومیتی خوداری بفرمائید. 

سعید کاظمی و سالها تجربه

سعید کاظمی